Jesteś tutaj: www.konstinwest.pl > Biznes > Zakładanie spółki z o.o.

Gwiazdy w reklamach

Każda z gwiazd chciałaby być zauważana na świecie. Nie zależnie czy to są aktorzy, piosenkarze czy też sportowcy. Większość z nich oprócz swojej pracy, zarabiać chce na reklamach. Są to nie tylko łatwo zdobyte pieniądze, ale również i większa popularność.

Zapewne każdy z nas widział reklamy z Tomaszem Kotem, Markiem Konradem lub Edytą Górniak. W zeszłym 2012 roku, właśnie te trzy osoby były w pierwszej piątce najwięcej zarabiających osób na reklamach. Nie wiadomo jakie są to kwoty, ponieważ jest to zastrzegane w podpisywanych umowach. Tomasz Kot zajął pierwsze miejsce, drugie należało do Marty Żmudy – Trzebiatowskiej, trzecie do Borysa Szyc, czwarte do Edyty Górniak, a pierwszą piątkę zamykał Marek Konrad.

W każdym takim rankingu miejsca szybko się zmieniają. Osoby te muszą być znane, lubiane i robiące duże show. Aktualnie w pierwszej trójce znajduje się aż dwóch sportowców. Pierwsza lokata należy do naszej tenisistki Agnieszki Radwańskiej, a trzecie do piłkarza Roberta Lewandowskiego. Szymon Majewski mimo tego, że się już wypala nie tylko reklamowo, podpisał kolejną umowę z Bankiem PKO. Natomiast Dorota Welmann zajmuje dopiero 59 pozycję w takim rankingu z kwotą 366 tysięcy złoty. Ale co ciekawsze oddaje ona te pieniądze oddaje na szczytne cele. Pierwsza setka najbardziej dochodowych osób z reklam warta jest 42 miliony złoty. Co do światowych reklamowców, to najbardziej dochodowe są one dla Beyonce. Zarabia ona na reklamach 50 milionów euro. Porównanie Polskiego show biznesu ze światowym, wygląda bardzo blado.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.