Jesteś tutaj: www.konstinwest.pl > Ubezpieczenia > Gdzie się ubezpieczyć?

Cenne nagrody

Z końcem lutego minie czas na wykorzystanie punktów Payback. Ich wartość to 21 milionów złoty, a te kupony posiada ponad półtora miliona złotych. Uczestnicy nie chcą się po nie zgłaszać.

Podobny problem ma Totalizator Sportowy. Wygrana powinna trafić do osoby z Poznania, ale do tej pory nie zgłosiła się ona po odbiór nagrody. Trafiona szóstka wyniosła 28,8 milionów złotych. Jeżeli chodzi o punkty Payback to te, które udało się uzbierać przed trzema latami, teraz już wygasają. Zapewne wiele uczestników nie ma o tym w ogóle pojęcia, ponieważ taka sytuacja zdarza się po raz pierwszy. Władze firmy mówią o tym, że chcą oni jak najlepiej uświadomić klientów o terminach ważności. Informacje są zamieszczane na stronie internetowej Payback oraz specjalnie powstałej witrynie. Przedłużono nawet okres ważności punktów o miesiąc. Niestety nic to nie zmieniło. W styczniu miały wygasną, a przedłużono do końca lutego. W ciągu tego okresu kwota nie wykorzystanych punktów zmniejszyła się z 27 do 21 milionów złoty.

Payback chce, żeby dzięki temu, że pomaga swoim klientom być wobec nich fair. Do tego chce, żeby zwiększyło się również zadowolenie wśród uczestników. Osoba, która od trzech lat zbierała punkty na wymarzony sprzęt, może się czuć oszukana, nie wiedząc o terminie ich ważności. Potem można by było znaleźć na różnych forach czy portalach negatywne opinie o tej firmie. A w tym programie uczestniczy już ponad 11 milionów osób, które uzbierały punkty o wartości 380 milionów złoty, a 200 milionów zostało już wykorzystanych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.