Jesteś tutaj: www.konstinwest.pl > Kredyty > Kredyt to nie taka łatwa sprawa

Bierz co chcesz

Media Markt zorganizował konkurs, w którym przez 150 sekund ma się sklep na wyłączność i można wynosić z niego w wyznaczone miejsce ile się chce.

Zanim jednak dostało się taką szansę, trzeba było odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie Ty chciałbyś wejść do sklepu i zrobić darmowe zakupy. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, bo aż dwieście tysięcy zgłoszeń wpłynęło do firmy, które chciały wziąć udział w darmowych zakupach. Najbardziej oryginalną odpowiedzią popisał się 19-letni student Piotr Mikusek. To on dostał taką szansę i jej nie zmarnował. Wyniósł sprzęt o wartości ponad 255 tysięcy złoty.

Było to najdłuższe 150 sekund sklepu Media Markt. Piotr wykorzystał bardzo ciekawy sposób, który nie był opisany w regulaminie. Ze sklepu wziął kosz na śmieci i właśnie do niego wrzucał wartościowe sprzęty. Nie było natomiast mowy o braniu plecaków, czy torb. Najchętniej brał tablety, laptopy, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne. Przy kasie podliczone produkty wskazywały na kwotę w wysokości 255 376,38 złoty. Do tego pobił rekord, który do tej pory należał do Hiszpana, ponieważ jego wynik był nabywcą sprzętu w wysokości 28 tysięcy euro, ale miał czas krótszy o pół minuty. Dyrektor i pracownicy sklepu w Markach nie spodziewali się tak wysokiego wyniku, przypuszczali oni bowiem zakupy w wysokości około stu tysięcy złotych, a tu młody 19-latek ich zaskoczył, podwyższając zakupy ponad dwukrotnie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.